צרו קשר
whatsapp facebook instagram
X
logo

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

  רפלקסולוגיה לפוריות

  רפלקסולוגיה פוריות

  הרפלקסולוגיה היא תחום מרתק. היא עוסקת בנקודות מסוימות בכף הרגל שעל פי אמונות ותורות עתיקות משקפות את המצב הבריאותי בכל מערכות הגוף. העקרון הוא שבמידה ויש כאב או בעיה באיבר זה או אחר או באחת ממערכות הגוף – צריך לטפל בנקודה שמאפיינת אותה בכף הרגל וגם ההיפך יכול להיות רלוונטי – מי שמטפל ברפלקסולוגיה יכול במהלך הטיפול לחוש שיש בעיה במקום מסוים בגוף בלי שהמטופל יגיד לו או יידע אותו על כך. מכאן שטיפולי רפלקסולוגיה לפוריות יכולים להיות יעילים מאד, שכן אישה שחווה קושי להיכנס להיריון יכולה להזמין טיפול רפלקסולוגיה שעשוי לפתור את הבעיה או להבין ממה היא נובעת.

  איך מגיעים לטיפולי רפלקסולוגיה לפוריות?

  אישה שמתקשה להיכנס להריון תנסה מגוון דרכים ושיטות לאבחן את הבעיה שהיא סובלת ממנה וסביר להניח שמהר מאד היא תיחשף לעולם של הרפלקסולוגיה. אל הטיפול עצמו מגיעים לאחר שיחת אבחון מדויקת ומעמיקה שבה המטפלת מבינה מה הצורך והאם יש סיבה ספציפית לכך שאותה אישה הגיעה לטיפול. כיום אפשר למצוא נשות מקצועי שמתמחות ספציפית בטיפולי רפלקסולוגיה לפוריות והן בהחלט יכולות להבין שיש בעיה שאותה אישה כלל לא הייתה מודעת אליה. מצד אחד הרפלקסולוגיה בעצמה יכולה לפתור את הבעיה שמונעת את ההיריון ומצד שני היא יכולה לאתר בעיה אחרת שאולי היא זו שמפריעה לפוריות.

  הרפואה המשלימה לעזרת רפואת הנשים

  כיום יש מודעות גבוהה וזיקה חזקה למגוון רחב של טיפולים מהרפואה האלטרנטיבית ובכלל זה רפלקסולוגיה לפוריות. כאשר אישה מתקשה להיכנס להיריון ייתכן ויהיו כמה וכמה טיפולים שהיא יכולה לפנות אליהם ויעזרו לה להגשים את חלום ההיריון והאימהות שלה. טיפולים אלה יכולים להחליף את טיפולי הרפואה הקונבנציונלית שידוע שהם מורכבים ולא פשוטים אך יכולים גם להתבצע במקביל לטיפולי הרפואה וכך לסייע לאותה אישה לחזק את החוסן שלה ולעזור לה להתמודד עם מה שהיא עוברת.

  מרכז הבריאות הנשים עטופה באהבה מציע מגוון רחב של טיפולים אלטרנטיביים עם זיקה לתחום הפוריות המבוצעים על ידי נשות מקצוע מנוסות ורגישות.

  רפלקסולוגיה טיפולי פוריות

  רפלקסולוגיה טיפולי פוריות

  נשים רבות בשנים האחרונות חוות קשיים כאלה ואחרים להיכנס להריון ומדובר בסיטואציה לא נעימה כלל וכלל. הרפואה המערבית מציעה מגוון דרכים ושיטות לביצוע בדיקות או אבחונים על מנת לאתר את מקור הבעיה וגם טיפולי פוריות חיצוניים שאמורים לעזור בהעלאת הסיכוי להרות. במקביל אליה (ובמקרים רבים במקומה) יש את הרפואה האלטרנטיבית שמציעה מגוון טיפולים תומכים או מחליפים, כמו למשל רפלקסולוגיה טיפולי פוריות שיש לא מעט נשים שמדווחות שסייעו להם ובעצם עשו את ההבדל בין חוסר האפשרות להיכנס להריון לבין הכניסה להריון הלכה למעשה. הרפלקסולוגיה היא בעצם טיפולי מגע ועיסוי בכפות הרגליים מתוך אמונה שלכל מערכות הגוף יש ייצוג בכף הרגל.

  התרומה של רפלקסולוגיה טיפולי פוריות לסיכויים להרות

  טיפולי רפלקסולוגיה יכולים לפעול בשני כיוונים – אישה יכולה להגיע לצורך רפלקסולוגיה טיפולי פוריות כי היא מתקשה להיכנס להיריון והיא מנסה סוג חדש של טיפול על מנת לעזור לעצמה. הכיוון השני הוא הגעה לטיפול רפלקסולוגי ללא ידיעה על בעיה זו או אחרת ובעזרת העיסוי בנקודות של כפות הרגליים המטפלת תבין שיש בעיה שאולי גם משפיעה על הניסיונות להיכנס להיריון. כך או כך ברגע שיש אבחון ספציפי כדאי להפנות את הטיפולים לכך שאפשר יהיה להיעזר בהם על מנת לפתור את הבעיה ושהאישה תצליח להגשים את החלום שלה להיכנס להיריון ולהפוך לאימא.

  למה דווקא לפנות לרפואה משלימה?

  הרפואה המשלימה – כשמה כן היא – נותנת למטופלת פן נוסף של טיפול רפואי. טיפולי הרפואה האלטרנטיבית יכולים להחליף לגמרי את הטיפולים של הרפואה המערבית ויכולים גם להתבצע במקביל אליהם ובכך לסייע לחזק את הנפש והרגש או לשקם א המנטליות שזקוקה לעידוד וחיזוק. רפלקסולוגיה טיפולי פוריות נחשבים לנפוצים ומבוקשים מאד ונשים רבות גם מדווחות על אחוזי הצלחה גבוהים בהריונות שנשים לא הצליחו להשיג בשום דרך אחרת, רפואית או אלטרנטיבית.

  במרכז הבריאות לנשים עטופה באהבה תוכלי להזמין מגוון רחב של טיפולים עם גישה לנשים ועם דרכים ושיטות לפתור בעיות או מצבים בריאותיים שמאפיינים נשים בכל הגילאים.

  post-img
  השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

   עוד בנושא

   דיקור סיני לפוריות

   דיקור סיני לפוריות האישה נשים רבות שלא מצליחות להיכנס להריון בדרך הטבע יפנו למגוון דרכים על מנת לבדוק האם יש להן...

   לקריאה
   תזונאית הריון

   דיאטה לנשים בהריון תקופת ההיריון היא תקופה מיוחדת במינה מבחינת התפקוד התקין של הגוף. שינויים רבים חלים לא רק באזור הרחם...

   לקריאה
   עיסוי בהריון

   עיסוי נשים בהריון כל אישה מתמודדת אחרת עם תקופת ההיריון שלה. יש מי שההיריון שלה קל ובלתי מורגש ולעומתה יש נשים...

   לקריאה
   רפלקסולוגיה לכניסה להריון

   רפלקסולוגיה להיכנס להריון נשים רבות מתקשות להיכנס להיריון בדרך הטבע ולא תמיד צולחות את התהליכים המורכבים של טיפולי פוריות. יש גם...

   לקריאה
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support