צרו קשר
whatsapp facebook instagram
X
logo

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

  תזונאית הריון

  דיאטה לנשים בהריון

  תקופת ההיריון היא תקופה מיוחדת במינה מבחינת התפקוד התקין של הגוף. שינויים רבים חלים לא רק באזור הרחם אלא כל מערכות הגוף נדרשות להתאים את עצמן למצב החדש שבו הגוף חולק עם יצור נוסף את התזונה והשתייה ויש השפעה של ההיריון על כל האספקטים של חיי היומיום. נשים רבות בוחרות לפנות אל תזונאית הריון ולא בכדי. הן מבינות שהצרכים של הגוף בשגרה הרגילה כלל לא דומים לצרכים במהלך ההיריון וצריך לספק לגוף את מה שדרוש לו על מנת שיוכל לשמור על העובר ולסייע לו להתפתח על פי הציפיות. תזונאית עם התמחות ספציפית בנשים הרות תדע להתאים את התפריט לכל אישה.

  מה היתרון של פנייה אל תזונאית הריון?

  כאמור, תזונאית הריון מבינה לעומק את השינויים שחלים בגופה של האישה בזמן שהיא נושאת עובר ברחמה ויכולה להתאים לכל אישה הרה את התפריט שיתאים למצבה הבריאותי ולשגרת היומיום שלה. באופן טבעי אפשר להבין שלכל אישה צרכים או רצונות אחרים וכמובן שכאשר מדברים על אוכל ותזונה הרי שלכל אישה יש את הטעם האישי שלהם ואת המאכלים שהיא אוהבת יותר או פחות. ברגע שהאישה תאמץ תפריט שמותאם לה אישית אין ספק שיהיה לה הרבה יותר קל לשמור על הגוף שלה ועל ההיריון והציפייה היא שהעובר יתפתח כפי הצפוי וההיריון יתקדם בצורה תקינה ובריאה.

  החשיבות של שמירה על הגוף

  בזמן ההיריון על הגוף עוברים שינויים רבים ויש את העובר שמערכות הגוף צריכות לשמור עליו ולדאוג שהוא מוגן ומקבל את כל מה שדרוש לו לשם התפתחות תקינה. תהיה זו טעות להמשיך בשגרת תזונה זהה לזו שמקפידים עליה גם בלי ההיריון ולכן חשוב מאד להיפגש עם תזונאית הריון מוסמכת ומנוסה שתיתן לאישה את ההמלצות שמתאימות לה ויעזרו לה לדאוג לבריאות שלה על בסיס יומיומי ובעצם לאורך ההיריון כולו.

  עטופה באהבה – כשמו כן הוא, זהו מרכז בריאותי הוליסטי שמזמין נשים בכל מעגלי החיים ליהנות מטיפולים אישיים ונשיים שמתאימים להן ותומכים בכל שלבי החיים שלהן.

  דיאטנית לנשים בהריון

  דיאטנית לנשים בהריון

  בשנים האחרונות מתגברת הוודאות בנוגע להתייחסות הספציפית אל גופה של האישה בזמן שהיא בהריון. בגוף חלים לא מעט שינויים, יש גוף נוסף של העובר שהגוף צריך גם לשאת אותו וגם לדאוג לכל צרכיו וכמובן שאלה יגיעו מהתנהלות והתנהגות בריאה של האם. לשם כך יותר ויותר נשים הרות פונות אל דיאטנית לנשים בהריון שמבינה את מה שמתרחש בגוף ויכולה להציע שלל טיפים והמלצות מותאמות אישית לכל אישה שפונה אליה. לאחר אבחון מדויק שקשור גם בהריון וגם בשגרה היומיומית הרגילה של האישה היא יכולה להיות בטוחה שהעצות יעזרו לה לשמור על הגוף שלה ולסייע להתפתחות תקינה של ההיריון.

  מה יכולה להיות התרומה של דיאטנית לנשים בהריון?

  מעצם היותה אישה שחווה לפחות הריון אחד דיאטנית לנשים בהריון יכולה קודם כל להזדהות עם האישה ההרה שיושבת מולה ויכולה גם לתת לה טיפים מניסיון אישי. לאחר מכן יגיע השלב המקצועי שבו היא תבצע אבחון מדויק של מצבה הבריאותי של האישה, ההיסטוריה הרפואית שלה, מגבלות תזונתיות, אם יש לה וכמובן התחשבות במאכלים שהיא אוהבת או מעדיפה לאכול. את כל אלה ביחד היא תאחד לכדי המלצות מסודרות או תפריט יומי, שבועי או חודשי שיהיה מתאים לאישה הספציפית הזאת על סמך המידע האישי שלה. כך ההיריון יתקדם בצורה מיטבית ובריאה.

  החשיבות של ליווי הריון אישי על ידי תזונאית או דיאטנית

  לא הרבה נשים מבינות את החשיבות של התאמה אישית של הבדיקות, המעקבים והשירותים שהן צריכות לקבל בזמן ההיריון. לכל אחת יש את הגוף שלה ואת הדרכים שלו להתמודד עם מגוון רחב של תופעות שקשורות בהריון ולכן לא לכל הנשים באופן גורף תהיינה מתאימות המלצות כאלה ואחרות שנחשבות לפופולריות. דיאטנית לנשים בהריון היא אשת המקצוע הנכונה לפנות אליה על מנת לקבל את ההתאמות האישיות עבור כל אישה בזמן ההיריון וכך לוודא שהיא מרגישה טוב והגוף שלה מתמודד היטב עם ההיריון.

  מחפשת דיאטנית שמתמחה בהיריון? בעטופה באהבה – מרכז בריאותי לנשים תמצאי מגוון רחב של נשות מקצוע שתוכלנה ללוות אותך גם בהיריון וגם אחריו.

  post-img
  השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

   עוד בנושא

   דיקור סיני לפוריות

   דיקור סיני לפוריות האישה נשים רבות שלא מצליחות להיכנס להריון בדרך הטבע יפנו למגוון דרכים על מנת לבדוק האם יש להן...

   לקריאה
   רפלקסולוגיה לפוריות

   רפלקסולוגיה פוריות הרפלקסולוגיה היא תחום מרתק. היא עוסקת בנקודות מסוימות בכף הרגל שעל פי אמונות ותורות עתיקות משקפות את המצב הבריאותי...

   לקריאה
   עיסוי בהריון

   עיסוי נשים בהריון כל אישה מתמודדת אחרת עם תקופת ההיריון שלה. יש מי שההיריון שלה קל ובלתי מורגש ולעומתה יש נשים...

   לקריאה
   רפלקסולוגיה לכניסה להריון

   רפלקסולוגיה להיכנס להריון נשים רבות מתקשות להיכנס להיריון בדרך הטבע ולא תמיד צולחות את התהליכים המורכבים של טיפולי פוריות. יש גם...

   לקריאה
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support