צרו קשר
whatsapp facebook instagram
X
logo

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

  קורס הכנה ללידה

  דולה והכנה ללידה:
  אירית כהן

  קורס הכנה ללידה טבעית

  נשים רבות חולמות בזמן ההיריון על לידה טבעית, כלומר על לידה עם מינימום התערבות רפואית מצדם של אנשי הצוות. כמובן שלא תמיד זה מתאפשר אך כאשר כיום ישנה מודעות גבוהה מצדם של הצוותים המיילדותיים להתייחס לבקשותיה של האישה ולהיענות לרצונות שלה ולאיך שהיא חולמת ורואה בעיני רוחה את הלידה המתקרבת. מומלץ למצוא קורס הכנה ללידה טבעית שבו האישה תכיר בדיוק את המנגנונים הטבעיים שמעורבים בלידה, את השלבים השונים ואת התפקיד של כל אחת ממערכות הגוף בזמן לידה פעילה. בקורס זה היא תלמד איך יהיה הכי נכון להתמודד עם כל תופעה ועם כל מה שקורה לה בגוף.

  מהם התכנים של קורס הכנה ללידה טבעית?

  כאמור, לידה טבעית היא לידה ללא התערבות רפואית כך שהאישה צריכה להכיר לעומק את עצמה ואת הגוף שלה, להבין אילו מנגנונים נכנסים לפעולה בעת דחיפת התינוק החוצה ומהם השלבים הגופניים שמסתיימים בתינוק בריא מחוץ לרחם. קורס הכנה ללידה טבעית ילמד את הנשים גם את מה שקורה בלידה מכשירנית על מנת שהן תוכלנה להבין את ההבדלים וללמוד איך להתמודד עם מקרים או מצבים שבהם הצוות הרפואי דוחק לביצוע פעולות מכשירניות.  ברגע שהאישה תגיע ללידה עם ידע נרחב ומקיף – יהיה לה קל יותר לדבר בשם עצמה ולבקש לבצע פעולות מסוימות או להימנע מפעולות אחרות.

  החשיבות של הכנה אישית לקראת הלידה

  עד לפני כמה שנים לא הרבה נשים הבינו את המשמעות והחשיבות של קורס הכנה ללידה טבעית או קורס הכנה ללידה באופן כללי. מכיוון שהלידה היא אירוע שיש בו לא מעט לחץ אישי הרי שכדאי מאד להגיע אליו עם כמה שיותר ידע והבנה, מה שיעזור לאישה להבין מה קורה איתה וגם להבין את ההשלכות של מה שקורה לגוף שלה אחרי הלידה. הידע יהיה בעל ערך רב ויישאר גם בלידות הבאות.

  מרכז עטופה באהבה מציע מגוון רחב של טיפולים ומעטפת לנשים בהיריון ובכל מעגלי החיים, מתוך הבנה שהגוף הנשי ייחודי וצריך את המענה האישי שלו.

  קורס הכנה ללידה טבעית

  סדנת הכנה ללידה

  כל אישה בהיריון רוצה להגיע לרגע הלידה מוכנה ככל האפשר. איך היא מכינה את עצמה? בעזרת מציאת סדנת הכנה ללידה שמתאימה לה ולהשקפת העולם שלה. כיום יש כמה וכמה סוגים של קורסים או סדנאות הכנה לקראת לידה ומועברים בהם תכנים חשובים שכל אישה צריכה לדעת, ללא קשר אם היא מצפה ללידה הראשונה או שזו אישה שכבר ילדה בעבר. תמיד יש דברים חדשים ללמוד אודות הגוף בעיקר בתקופה ייחודית ומעניינת של ההיריון והלידה. ככל והיא תגיע ללידה מוכנה יותר – כך היא תוכל להיות שותפה להחלטות מתוך ידע והבנה מה קורה. כיום זה נחשב לנפוץ ומקובל.

  איך בוחרים סדנת הכנה ללידה?

  הסוגים השונים של סדנאות הכנה ללידה יהיו קשורים להשקפות עולם שונות של נשים בהיריון ואיך לדעתן צריך ללדת בצורה הכי טובה ונכונה. יש סדנאות הכנה לקראת לידה טבעית, הכנה ללידת עכוז, סדנה נפרדת למי שעומדת לעבור לידה בניתוח קיסרי ועוד. חשוב לבחור סדנת הכנה ללידה שמועברת על ידי כמה נשות מקצוע שמכירות היטב את המנגנון של הלידה ויידעו לתת עצות וטיפים איך לקהל על הגוף ואיך להתמודד עם כל מצב שנוצר. חשוב לראות בסדנה מקור לידע מהותי שכל אישה צריכה לדעת לפני הלידה על מנת שהחוויה שלה תהיה טובה וחיובית והיא תתחיל את תקופת ההורות בטוב.

  החשיבות של הגעה מוכנה ללידה

  הסוגים השונים של סדנת הכנה ללידה מלמדות את האישה מה קורה בגוף שלה בזמן הלידה ומדובר במידע שחשוב מאד שהיא תדע. כך היא תבין טוב יותר מה הצוות הרפואי ממליץ ויש דברים שהיא תוכל להסכים להם או שלא. מכאן שכמה שיותר ידע שהיא תקבל יעזור לה להתמודד עם ההתקדמות וחוסר הוודאות של הלידה והיא תבין טוב יותר מה קורה, על מה יש לה שליטה ומה היא יכולה וצריכה להשאיר להחלטת הצוות המיילדותי.

  מחפשת הכנה לקראת הלידה המתקרבת? במרכז הבריאות ההוליסטי לנשים תמצאי נשות מקצוע מנוסות שמעבירות סדנאות מגוונות שמכינות לקראת כל סוגי הלידות.

  post-img
  השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

   עוד בנושא

   טיפול בשיטת אמבריו באלנס

   שיטת טיפול במים וביבשה. הטיפול הינו אישי ונתפר עבור כל אם בהתאם לצרכים המדויקים לה. למעשה הטיפול עדין מאוד אינו...

   לקריאה
   סדנאות NLP

   סשן של מפגשים ב NLP, ואחד הדברים הכי חשובים זה שהמחשבות שלנו, הדיבור שלנו עם/על עצמנו, הם האוכל שמזין את...

   לקריאה
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support